Správa
Vozík ( 0 )
Domov Svadobné doplnky Topánky nevestyRybie ústa čipkované vysoké podpätky retro duté sandále svadobné vysoké podpätky
Rybie ústa čipkované vysoké podpätky retro duté sandále svadobné vysoké podpätky - Strana 1 Rybie ústa čipkované vysoké podpätky retro duté sandále svadobné vysoké podpätky - Strana 2 Rybie ústa čipkované vysoké podpätky retro duté sandále svadobné vysoké podpätky - Strana 3
Rybie ústa čipkované vysoké podpätky retro duté sandále svadobné vysoké podpätky - Strana 1Rybie ústa čipkované vysoké podpätky retro duté sandále svadobné vysoké podpätky - Strana 2Rybie ústa čipkované vysoké podpätky retro duté sandále svadobné vysoké podpätky - Strana 3

Rybie ústa čipkované vysoké podpätky retro duté sandále svadobné vysoké podpätky #SK31500424

(3 avis )
Cena
€ 68,03
Veľkosť
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
Voľba
Slonová kosť
Biela
Červená
Ružová
množstvo :   

Popis oblečenia

Zakúpte si oblečenie

 1. Naše šaty sú vyrobené na zákazku, nie sú na sklade. Podobnosť oblečenia bude po dokončení dokonca vyššia ako 95%.
 2. Všetky objednávky potrebujú naši zamestnanci na kontrolu osobne, prosím, ponúknite nám správnu e-mailovú adresu, pošleme vám potvrdzujúci e-mail do dvoch pracovných dní.
 3. Vyberte farbu, ktorú ste chceli z vyššie uvedenej farebnej karty, rôzne tkaniny sú vyrobené z rôznych textúr, takže jas a lesklivosť tkanín sú rôzne, prosím pozrite sa na sprievodcu farbou.
 4. Ak chcete rovnakú farbu ako obrázok, zvoľte "PIC". Ak je na webovej stránke niekoľko farieb, môžete si ich všimnúť na stránke objednávky alebo nám môžete povedať, ktorý obrázok chcete e-mailom.
 5. Skôr ako vyberiete veľkosť šiat, prečítajte si našu veľkosťovú tabuľku a návod na meranie. Ak si nie ste istí, ktorá veľkosť vám vyhovuje, odporúčame vybrať si "vlastné" a potom vyplniť svoje skutočné merania, aby šaty boli pre vás najvhodnejšie.
 6. Všeobecne platí, že príslušenstvo šiat na obrázkoch nie je zahrnuté v cene šiat na stránke (ako spodnička, závoje, šály, čiapky, šatky, rukavice atď.), Všetko príslušenstvo sa predáva samostatne.
 7. V predvolenom nastavení sú dospelé šaty vstavané do podprsenky, dievčenské šaty nemajú vstavanú podprsenku. Ak máte akékoľvek špeciálne požiadavky, oznámte nám to vopred.
 8. Ak je to prvýkrát, kedy si zakúpite šaty na našich webových stránkach, alebo máte akékoľvek otázky, kontaktujte nás vopred, my sa budeme snažiť ponúknuť podrobnejšie informácie alebo navštívte naše centrum pomoci.

Podrobnosti Obrázkov

Rybie ústa čipkované vysoké podpätky retro duté sandále svadobné vysoké podpätkyRybie ústa čipkované vysoké podpätky retro duté sandále svadobné vysoké podpätky
Rybie ústa čipkované vysoké podpätky retro duté sandále svadobné vysoké podpätky

Profesionálna a seriózna práca

 • Jemné materiály
  Vždy vyberáme vysokokvalitné textílie na šitie každého šiat. Naši šatníci používajú sofistikované zručnosti, aby vaše šaty s žiarivými farbami, bohatými textúrami a lesklými.

 • Šumivé lišty
  Mnohé z našich šiat majú na rukávoch alebo v páse perlový vzhľad. Profesionálni šľachtici trávia hodiny šikovne šitím na korálkach a perlách, aby dokonalé pre vás elegantný a klasický dizajn.

 • Vynikajúca vyšívanie
  Vyšívanie reinvestujte šaty s jemným a luxusným vzhľadom, je to špeciálna dekorácia, ktorú nemožno nahradiť strojom. Vyšívanie vyžaduje vynikajúcu technológiu a presnú víziu, naši profesionálni krajčíri budú vyšívať nádherný vzor šiat.

 • Ručné skladanie
  Ručné rozčesávanie dizajn nie je len dekorácia pre vaše šaty, môže to pomôcť vytvoriť postavu-lichotivú siluetu. Naši krajčíri robia ruch ručne, aby vytvorili pre vás dokonalý tvar šiat.

 • Delikátny prístroj
  Ručný nástavec je úžasný detail, aby šaty boli atraktívnejšie. Unikátny dizajn šiat a jemný ručný nástavec vám predstaví perfektné šaty.

 • Rýchle a bezpečné doručenie
  Spolupracujeme s medzinárodne dôveryhodnými poskytovateľmi logistických služieb, ako sú DHL, UPS a FedEX, aby sme zabezpečili dodávku bezpečne a rýchlo.

Hodnotenie používateľov

Priemerné hodnotenie: ( 5 )

 • Podľa William Wallace
  02 / 23 / 2024
 • Tieto sú veľmi milé! Milujte, keď viete, že stále vyrábajú čižmy v tomto štýle na svadby alebo možno renesančné letné šaty. Podpätok je dostatočne vyrovnaný, takže sa nemusíte báť o centimetre.

 • Bola táto recenzia užitočná? (0) | (0)

 • Podľa Katte Gibson
  04 / 04 / 2021
 • Sú tak veľmi roztomilé! Milujete vedomie, že stále vyrábajú topánky v tomto štýle na svadby alebo možno aj renesančné letné šaty. Podpätok je vyrobený na dostatočne vysokej úrovni, aby ste si nerobili starosti s palcami.

 • Bola táto recenzia užitočná? (0) | (0)

 • Podľa Walton Henderson
  02 / 18 / 2021
 • Hľadala som svadobné čižmy, ktoré by som si mala obliecť pod šaty. Boli úplne krásne a presne to, čo som hľadala. V deň svadby som dostal veľa komplimentov o čižmách.

 • Bola táto recenzia užitočná? (0) | (0)

Otázky a odpovede

Informácie o spoločnosti
O nás
Kontaktuj nás
Podmienky používania
Zásady ochrany osobných údajov
Ohlasy
Ako objednať
Ako objednať
Sledovanie objednávky
Meracia príručka
Príručka pre štýl a štýl
Základy starostlivosti o šaty
Platba a doručenie
Spôsob platby
spôsob dopravy
Miesta, do ktorých odovzdame
Odhadovaný čas doručenia
Zákaznícky servis
Politika výmeny
Politika vrátenia platby
Späť Sprievodca aplikáciou
Centrum pomoci