Správa
Vozík ( 0 )
Domov Svadobné doplnky Svadobné šály200CM nevesta šál saténový plášť biela šála s kapucňou
200CM nevesta šál svadobný kabát plášť biely šál s kapucňou - Strana 1 200CM nevesta šál svadobný kabát plášť biely šál s kapucňou - Strana 2 200CM nevesta šál svadobný kabát plášť biely šál s kapucňou - Strana 3 200CM nevesta šál svadobný kabát plášť biely šál s kapucňou - Strana 4 200CM nevesta šál svadobný kabát plášť biely šál s kapucňou - Strana 5 200CM nevesta šál svadobný kabát plášť biely šál s kapucňou - Strana 6 200CM nevesta šál svadobný kabát plášť biely šál s kapucňou - Strana 7 200CM nevesta šál svadobný kabát plášť biely šál s kapucňou - Strana 8 200CM nevesta šál svadobný kabát plášť biely šál s kapucňou - Strana 9 200CM nevesta šál svadobný kabát plášť biely šál s kapucňou - Strana 10 200CM nevesta šál svadobný kabát plášť biely šál s kapucňou - Strana 11 200CM nevesta šál svadobný kabát plášť biely šál s kapucňou - Strana 12 200CM nevesta šál svadobný kabát plášť biely šál s kapucňou - Strana 13 200CM nevesta šál svadobný kabát plášť biely šál s kapucňou - Strana 14
200CM nevesta šál svadobný kabát plášť biely šál s kapucňou - Strana 1200CM nevesta šál svadobný kabát plášť biely šál s kapucňou - Strana 2200CM nevesta šál svadobný kabát plášť biely šál s kapucňou - Strana 3200CM nevesta šál svadobný kabát plášť biely šál s kapucňou - Strana 4200CM nevesta šál svadobný kabát plášť biely šál s kapucňou - Strana 5200CM nevesta šál svadobný kabát plášť biely šál s kapucňou - Strana 6200CM nevesta šál svadobný kabát plášť biely šál s kapucňou - Strana 7200CM nevesta šál svadobný kabát plášť biely šál s kapucňou - Strana 8200CM nevesta šál svadobný kabát plášť biely šál s kapucňou - Strana 9200CM nevesta šál svadobný kabát plášť biely šál s kapucňou - Strana 10200CM nevesta šál svadobný kabát plášť biely šál s kapucňou - Strana 11200CM nevesta šál svadobný kabát plášť biely šál s kapucňou - Strana 12200CM nevesta šál svadobný kabát plášť biely šál s kapucňou - Strana 13200CM nevesta šál svadobný kabát plášť biely šál s kapucňou - Strana 14

200CM nevesta šál svadobný kabát plášť biely šál s kapucňou #SK31500274

Cena
€ 128,72
Voľba
Biela
Slonová kosť
Šampanské
Šampanské
Červená
množstvo :   

Popis oblečenia

Zakúpte si oblečenie

 1. Naše šaty sú vyrobené na zákazku, nie sú na sklade. Podobnosť oblečenia bude po dokončení dokonca vyššia ako 95%.
 2. Všetky objednávky potrebujú naši zamestnanci na kontrolu osobne, prosím, ponúknite nám správnu e-mailovú adresu, pošleme vám potvrdzujúci e-mail do dvoch pracovných dní.
 3. Vyberte farbu, ktorú ste chceli z vyššie uvedenej farebnej karty, rôzne tkaniny sú vyrobené z rôznych textúr, takže jas a lesklivosť tkanín sú rôzne, prosím pozrite sa na sprievodcu farbou.
 4. Ak chcete rovnakú farbu ako obrázok, zvoľte "PIC". Ak je na webovej stránke niekoľko farieb, môžete si ich všimnúť na stránke objednávky alebo nám môžete povedať, ktorý obrázok chcete e-mailom.
 5. Skôr ako vyberiete veľkosť šiat, prečítajte si našu veľkosťovú tabuľku a návod na meranie. Ak si nie ste istí, ktorá veľkosť vám vyhovuje, odporúčame vybrať si "vlastné" a potom vyplniť svoje skutočné merania, aby šaty boli pre vás najvhodnejšie.
 6. Všeobecne platí, že príslušenstvo šiat na obrázkoch nie je zahrnuté v cene šiat na stránke (ako spodnička, závoje, šály, čiapky, šatky, rukavice atď.), Všetko príslušenstvo sa predáva samostatne.
 7. V predvolenom nastavení sú dospelé šaty vstavané do podprsenky, dievčenské šaty nemajú vstavanú podprsenku. Ak máte akékoľvek špeciálne požiadavky, oznámte nám to vopred.
 8. Ak je to prvýkrát, kedy si zakúpite šaty na našich webových stránkach, alebo máte akékoľvek otázky, kontaktujte nás vopred, my sa budeme snažiť ponúknuť podrobnejšie informácie alebo navštívte naše centrum pomoci.

Podrobnosti Obrázkov

200CM nevesta šál svadobný kabát plášť biely šál s kapucňou200CM nevesta šál svadobný kabát plášť biely šál s kapucňou200CM nevesta šál svadobný kabát plášť biely šál s kapucňou200CM nevesta šál svadobný kabát plášť biely šál s kapucňou200CM nevesta šál svadobný kabát plášť biely šál s kapucňou200CM nevesta šál svadobný kabát plášť biely šál s kapucňou200CM nevesta šál svadobný kabát plášť biely šál s kapucňou
200CM nevesta šál svadobný kabát plášť biely šál s kapucňou200CM nevesta šál svadobný kabát plášť biely šál s kapucňou200CM nevesta šál svadobný kabát plášť biely šál s kapucňou200CM nevesta šál svadobný kabát plášť biely šál s kapucňou200CM nevesta šál svadobný kabát plášť biely šál s kapucňou200CM nevesta šál svadobný kabát plášť biely šál s kapucňou200CM nevesta šál svadobný kabát plášť biely šál s kapucňou

Profesionálna a seriózna práca

 • Jemné materiály
  Vždy vyberáme vysokokvalitné textílie na šitie každého šiat. Naši šatníci používajú sofistikované zručnosti, aby vaše šaty s žiarivými farbami, bohatými textúrami a lesklými.

 • Šumivé lišty
  Mnohé z našich šiat majú na rukávoch alebo v páse perlový vzhľad. Profesionálni šľachtici trávia hodiny šikovne šitím na korálkach a perlách, aby dokonalé pre vás elegantný a klasický dizajn.

 • Vynikajúca vyšívanie
  Vyšívanie reinvestujte šaty s jemným a luxusným vzhľadom, je to špeciálna dekorácia, ktorú nemožno nahradiť strojom. Vyšívanie vyžaduje vynikajúcu technológiu a presnú víziu, naši profesionálni krajčíri budú vyšívať nádherný vzor šiat.

 • Ručné skladanie
  Ručné rozčesávanie dizajn nie je len dekorácia pre vaše šaty, môže to pomôcť vytvoriť postavu-lichotivú siluetu. Naši krajčíri robia ruch ručne, aby vytvorili pre vás dokonalý tvar šiat.

 • Delikátny prístroj
  Ručný nástavec je úžasný detail, aby šaty boli atraktívnejšie. Unikátny dizajn šiat a jemný ručný nástavec vám predstaví perfektné šaty.

 • Rýchle a bezpečné doručenie
  Spolupracujeme s medzinárodne dôveryhodnými poskytovateľmi logistických služieb, ako sú DHL, UPS a FedEX, aby sme zabezpečili dodávku bezpečne a rýchlo.

Hodnotenie používateľov

Otázky a odpovede

Informácie o spoločnosti
O nás
Kontaktuj nás
Podmienky používania
Zásady ochrany osobných údajov
Ohlasy
Ako objednať
Ako objednať
Sledovanie objednávky
Meracia príručka
Príručka pre štýl a štýl
Základy starostlivosti o šaty
Platba a doručenie
Spôsob platby
spôsob dopravy
Miesta, do ktorých odovzdame
Odhadovaný čas doručenia
Zákaznícky servis
Politika výmeny
Politika vrátenia platby
Späť Sprievodca aplikáciou
Centrum pomoci