Správa
Panier( 0 )
Domov Svadobné doplnky Svadobné závojeSvadobné Veil Tiered krátke transparentné tajomné Glamour Spring
Svadobné Veil Tiered krátke transparentné tajomné Glamour Spring - Strana 1 Svadobné Veil Tiered krátke transparentné tajomné Glamour Spring - Strana 2 Svadobné Veil Tiered krátke transparentné tajomné Glamour Spring - Strana 3 Svadobné Veil Tiered krátke transparentné tajomné Glamour Spring - Strana 4 Svadobné Veil Tiered krátke transparentné tajomné Glamour Spring - Strana 5
Svadobné Veil Tiered krátke transparentné tajomné Glamour Spring - Strana 1Svadobné Veil Tiered krátke transparentné tajomné Glamour Spring - Strana 2Svadobné Veil Tiered krátke transparentné tajomné Glamour Spring - Strana 3Svadobné Veil Tiered krátke transparentné tajomné Glamour Spring - Strana 4Svadobné Veil Tiered krátke transparentné tajomné Glamour Spring - Strana 5

Svadobné Veil Tiered krátke transparentné tajomné Glamour Spring #SK31000399

(2 avis )
Cena
€ 18,39
množstvo :   

Popis produktu

Tkanina
Mäkké sieťoviny
Cista hmotnost
0.50KG
Výzdoba
Stupňová
Prepravná hmotnosť
0.98KG
Štýl
Očarujúce
Čas na prispôsobenie
7-15 Pracovné dni.
Sezóna
Jeseň, Pružina
Čas odoslania
2-8 Pracovné dni.
Svadobné miestnosti
Svadobné
Dátum príchodu
07 / 04 / 2022 - 07 / 18 / 2022

Profesionálna a seriózna práca

 • Jemné materiály
  Vždy vyberáme vysokokvalitné textílie na šitie každého šiat. Naši šatníci používajú sofistikované zručnosti, aby vaše šaty s žiarivými farbami, bohatými textúrami a lesklými.

 • Šumivé lišty
  Mnohé z našich šiat majú na rukávoch alebo v páse perlový vzhľad. Profesionálni šľachtici trávia hodiny šikovne šitím na korálkach a perlách, aby dokonalé pre vás elegantný a klasický dizajn.

 • Vynikajúca vyšívanie
  Vyšívanie reinvestujte šaty s jemným a luxusným vzhľadom, je to špeciálna dekorácia, ktorú nemožno nahradiť strojom. Vyšívanie vyžaduje vynikajúcu technológiu a presnú víziu, naši profesionálni krajčíri budú vyšívať nádherný vzor šiat.

 • Ručné skladanie
  Ručné rozčesávanie dizajn nie je len dekorácia pre vaše šaty, môže to pomôcť vytvoriť postavu-lichotivú siluetu. Naši krajčíri robia ruch ručne, aby vytvorili pre vás dokonalý tvar šiat.

 • Delikátny prístroj
  Ručný nástavec je úžasný detail, aby šaty boli atraktívnejšie. Unikátny dizajn šiat a jemný ručný nástavec vám predstaví perfektné šaty.

 • Rýchle a bezpečné doručenie
  Spolupracujeme s medzinárodne dôveryhodnými poskytovateľmi logistických služieb, ako sú DHL, UPS a FedEX, aby sme zabezpečili dodávku bezpečne a rýchlo.

Hodnotenie používateľov

Priemerné hodnotenie: ( 5 )

 • Podľa Austin Henderson
  07 / 03 / 2021
 • Jednoduchý závoj, ale napriek tomu krásny. Mal som vonkajšiu svadbu v parku s veľmi uvoľnenou témou, ale stále som chcel, aby môj otec mohol zdvihnúť môj závoj. To sa zhodovalo s mojou jednoduchou témou, pričom bolo stále veľmi pekné a jemné.

 • Bola táto recenzia užitočná? (0) | (0)

 • Podľa Howells Richardson
  03 / 16 / 2021
 • Kúpil som si ho v poslednej dobe ... a oni boli veľmi rýchli v príprave a poslali mi ich..Naozaj sa mi páči, akí sú profesionáli.

 • Bola táto recenzia užitočná? (0) | (0)

Otázky a odpovede

Informácie o spoločnosti
O nás
Kontaktuj nás
Podmienky používania
Zásady ochrany osobných údajov
Ohlasy
Ako objednať
Ako objednať
Sledovanie objednávky
Meracia príručka
Príručka pre štýl a štýl
Základy starostlivosti o šaty
Platba a doručenie
Spôsob platby
spôsob dopravy
Miesta, do ktorých odovzdame
Odhadovaný čas doručenia
Zákaznícky servis
Politika výmeny
Politika vrátenia platby
Späť Sprievodca aplikáciou
Centrum pomoci