Správa
Vozík ( 0 )
Domov Svadobné doplnky Svadobné závojeSvadobné Veil Tiered krátke transparentné tajomné Glamour Spring
Svadobné Veil Tiered krátke transparentné tajomné Glamour Spring - Strana 1 Svadobné Veil Tiered krátke transparentné tajomné Glamour Spring - Strana 2 Svadobné Veil Tiered krátke transparentné tajomné Glamour Spring - Strana 3 Svadobné Veil Tiered krátke transparentné tajomné Glamour Spring - Strana 4 Svadobné Veil Tiered krátke transparentné tajomné Glamour Spring - Strana 5
Svadobné Veil Tiered krátke transparentné tajomné Glamour Spring - Strana 1Svadobné Veil Tiered krátke transparentné tajomné Glamour Spring - Strana 2Svadobné Veil Tiered krátke transparentné tajomné Glamour Spring - Strana 3Svadobné Veil Tiered krátke transparentné tajomné Glamour Spring - Strana 4Svadobné Veil Tiered krátke transparentné tajomné Glamour Spring - Strana 5

Svadobné Veil Tiered krátke transparentné tajomné Glamour Spring #SK31000399

(2 avis )
Cena
€ 18,39
množstvo :   

Popis oblečenia

Tkanina
Mäkké sieťoviny
Cista hmotnost
0.50KG
Výzdoba
Stupňová
Prepravná hmotnosť
0.98KG
Štýl
Očarujúce
Čas na prispôsobenie
7-15 Pracovné dni.
Sezóna
Jeseň, Pružina
Čas odoslania
2-8 Pracovné dni.
Svadobné miestnosti
Svadobné
Dátum príchodu
04 / 25 / 2024 - 05 / 09 / 2024

Zakúpte si oblečenie

 1. Naše šaty sú vyrobené na zákazku, nie sú na sklade. Podobnosť oblečenia bude po dokončení dokonca vyššia ako 95%.
 2. Všetky objednávky potrebujú naši zamestnanci na kontrolu osobne, prosím, ponúknite nám správnu e-mailovú adresu, pošleme vám potvrdzujúci e-mail do dvoch pracovných dní.
 3. Vyberte farbu, ktorú ste chceli z vyššie uvedenej farebnej karty, rôzne tkaniny sú vyrobené z rôznych textúr, takže jas a lesklivosť tkanín sú rôzne, prosím pozrite sa na sprievodcu farbou.
 4. Ak chcete rovnakú farbu ako obrázok, zvoľte "PIC". Ak je na webovej stránke niekoľko farieb, môžete si ich všimnúť na stránke objednávky alebo nám môžete povedať, ktorý obrázok chcete e-mailom.
 5. Skôr ako vyberiete veľkosť šiat, prečítajte si našu veľkosťovú tabuľku a návod na meranie. Ak si nie ste istí, ktorá veľkosť vám vyhovuje, odporúčame vybrať si "vlastné" a potom vyplniť svoje skutočné merania, aby šaty boli pre vás najvhodnejšie.
 6. Všeobecne platí, že príslušenstvo šiat na obrázkoch nie je zahrnuté v cene šiat na stránke (ako spodnička, závoje, šály, čiapky, šatky, rukavice atď.), Všetko príslušenstvo sa predáva samostatne.
 7. V predvolenom nastavení sú dospelé šaty vstavané do podprsenky, dievčenské šaty nemajú vstavanú podprsenku. Ak máte akékoľvek špeciálne požiadavky, oznámte nám to vopred.
 8. Ak je to prvýkrát, kedy si zakúpite šaty na našich webových stránkach, alebo máte akékoľvek otázky, kontaktujte nás vopred, my sa budeme snažiť ponúknuť podrobnejšie informácie alebo navštívte naše centrum pomoci.

Podrobnosti Obrázkov

Svadobné Veil Tiered krátke transparentné tajomné Glamour SpringSvadobné Veil Tiered krátke transparentné tajomné Glamour SpringSvadobné Veil Tiered krátke transparentné tajomné Glamour Spring
Svadobné Veil Tiered krátke transparentné tajomné Glamour SpringSvadobné Veil Tiered krátke transparentné tajomné Glamour Spring

Profesionálna a seriózna práca

 • Jemné materiály
  Vždy vyberáme vysokokvalitné textílie na šitie každého šiat. Naši šatníci používajú sofistikované zručnosti, aby vaše šaty s žiarivými farbami, bohatými textúrami a lesklými.

 • Šumivé lišty
  Mnohé z našich šiat majú na rukávoch alebo v páse perlový vzhľad. Profesionálni šľachtici trávia hodiny šikovne šitím na korálkach a perlách, aby dokonalé pre vás elegantný a klasický dizajn.

 • Vynikajúca vyšívanie
  Vyšívanie reinvestujte šaty s jemným a luxusným vzhľadom, je to špeciálna dekorácia, ktorú nemožno nahradiť strojom. Vyšívanie vyžaduje vynikajúcu technológiu a presnú víziu, naši profesionálni krajčíri budú vyšívať nádherný vzor šiat.

 • Ručné skladanie
  Ručné rozčesávanie dizajn nie je len dekorácia pre vaše šaty, môže to pomôcť vytvoriť postavu-lichotivú siluetu. Naši krajčíri robia ruch ručne, aby vytvorili pre vás dokonalý tvar šiat.

 • Delikátny prístroj
  Ručný nástavec je úžasný detail, aby šaty boli atraktívnejšie. Unikátny dizajn šiat a jemný ručný nástavec vám predstaví perfektné šaty.

 • Rýchle a bezpečné doručenie
  Spolupracujeme s medzinárodne dôveryhodnými poskytovateľmi logistických služieb, ako sú DHL, UPS a FedEX, aby sme zabezpečili dodávku bezpečne a rýchlo.

Hodnotenie používateľov

Priemerné hodnotenie: ( 5 )

 • Podľa Austin Henderson
  07 / 03 / 2021
 • Jednoduchý závoj, ale napriek tomu krásny. Mal som vonkajšiu svadbu v parku s veľmi uvoľnenou témou, ale stále som chcel, aby môj otec mohol zdvihnúť môj závoj. To sa zhodovalo s mojou jednoduchou témou, pričom bolo stále veľmi pekné a jemné.

 • Bola táto recenzia užitočná? (0) | (0)

 • Podľa Howells Richardson
  03 / 16 / 2021
 • Kúpil som si ho v poslednej dobe ... a oni boli veľmi rýchli v príprave a poslali mi ich..Naozaj sa mi páči, akí sú profesionáli.

 • Bola táto recenzia užitočná? (0) | (0)

Otázky a odpovede

Informácie o spoločnosti
O nás
Kontaktuj nás
Podmienky používania
Zásady ochrany osobných údajov
Ohlasy
Ako objednať
Ako objednať
Sledovanie objednávky
Meracia príručka
Príručka pre štýl a štýl
Základy starostlivosti o šaty
Platba a doručenie
Spôsob platby
spôsob dopravy
Miesta, do ktorých odovzdame
Odhadovaný čas doručenia
Zákaznícky servis
Politika výmeny
Politika vrátenia platby
Späť Sprievodca aplikáciou
Centrum pomoci