Správa
Panier( 0 )
Domov Svadobné doplnky Svadobné závojeBiely saténový chlieb na strane svadby krátky krátky závoj
Biely saténový chlieb na strane svadby krátky krátky závoj - Strana 1 Biely saténový chlieb na strane svadby krátky krátky závoj - Strana 2 Biely saténový chlieb na strane svadby krátky krátky závoj - Strana 3 Biely saténový chlieb na strane svadby krátky krátky závoj - Strana 4 Biely saténový chlieb na strane svadby krátky krátky závoj - Strana 5
Biely saténový chlieb na strane svadby krátky krátky závoj - Strana 1Biely saténový chlieb na strane svadby krátky krátky závoj - Strana 2Biely saténový chlieb na strane svadby krátky krátky závoj - Strana 3Biely saténový chlieb na strane svadby krátky krátky závoj - Strana 4Biely saténový chlieb na strane svadby krátky krátky závoj - Strana 5

Biely saténový chlieb na strane svadby krátky krátky závoj #SK31500256

Cena
€ 15,62
Možnosti
 • White
 • Ivory
 • Champagne
množstvo :   

Popis produktu

Profesionálna a seriózna práca

 • Jemné materiály
  Vždy vyberáme vysokokvalitné textílie na šitie každého šiat. Naši šatníci používajú sofistikované zručnosti, aby vaše šaty s žiarivými farbami, bohatými textúrami a lesklými.

 • Šumivé lišty
  Mnohé z našich šiat majú na rukávoch alebo v páse perlový vzhľad. Profesionálni šľachtici trávia hodiny šikovne šitím na korálkach a perlách, aby dokonalé pre vás elegantný a klasický dizajn.

 • Vynikajúca vyšívanie
  Vyšívanie reinvestujte šaty s jemným a luxusným vzhľadom, je to špeciálna dekorácia, ktorú nemožno nahradiť strojom. Vyšívanie vyžaduje vynikajúcu technológiu a presnú víziu, naši profesionálni krajčíri budú vyšívať nádherný vzor šiat.

 • Ručné skladanie
  Ručné rozčesávanie dizajn nie je len dekorácia pre vaše šaty, môže to pomôcť vytvoriť postavu-lichotivú siluetu. Naši krajčíri robia ruch ručne, aby vytvorili pre vás dokonalý tvar šiat.

 • Delikátny prístroj
  Ručný nástavec je úžasný detail, aby šaty boli atraktívnejšie. Unikátny dizajn šiat a jemný ručný nástavec vám predstaví perfektné šaty.

 • Rýchle a bezpečné doručenie
  Spolupracujeme s medzinárodne dôveryhodnými poskytovateľmi logistických služieb, ako sú DHL, UPS a FedEX, aby sme zabezpečili dodávku bezpečne a rýchlo.

Hodnotenie používateľov

Otázky a odpovede

Informácie o spoločnosti
O nás
Kontaktuj nás
Podmienky používania
Zásady ochrany osobných údajov
Ohlasy
Ako objednať
Ako objednať
Sledovanie objednávky
Meracia príručka
Príručka pre štýl a štýl
Základy starostlivosti o šaty
Platba a doručenie
Spôsob platby
spôsob dopravy
Miesta, do ktorých odovzdame
Odhadovaný čas doručenia
Zákaznícky servis
Politika výmeny
Politika vrátenia platby
Späť Sprievodca aplikáciou
Centrum pomoci