Správa
Vozík ( 0 )
Domov Svadobné doplnky Svadobné závojeSvadobné Veil vonkajšia čipka tkanina biela s hrebeň veľkosť môže byť prispôsobená
Svadobné Veil vonkajšia čipka tkanina biela s hrebeň veľkosť môže byť prispôsobená - Strana 1
Svadobné Veil vonkajšia čipka tkanina biela s hrebeň veľkosť môže byť prispôsobená - Strana 1

Svadobné Veil vonkajšia čipka tkanina biela s hrebeň veľkosť môže byť prispôsobená #SK31500182

(3 avis )
Cena
€ 34,94
množstvo :   

Popis oblečenia

Vlak
Kaplnka vlak
Prepravná hmotnosť
0.98KG
Tkanina
Mäkké sieťoviny, Čipka
Čas na prispôsobenie
7-15 Pracovné dni.
Svadobné miestnosti
Vonkajší
Čas odoslania
2-8 Pracovné dni.
Cista hmotnost
0.50KG
Dátum príchodu
10 / 09 / 2023 - 10 / 23 / 2023

Zakúpte si oblečenie

 1. Naše šaty sú vyrobené na zákazku, nie sú na sklade. Podobnosť oblečenia bude po dokončení dokonca vyššia ako 95%.
 2. Všetky objednávky potrebujú naši zamestnanci na kontrolu osobne, prosím, ponúknite nám správnu e-mailovú adresu, pošleme vám potvrdzujúci e-mail do dvoch pracovných dní.
 3. Vyberte farbu, ktorú ste chceli z vyššie uvedenej farebnej karty, rôzne tkaniny sú vyrobené z rôznych textúr, takže jas a lesklivosť tkanín sú rôzne, prosím pozrite sa na sprievodcu farbou.
 4. Ak chcete rovnakú farbu ako obrázok, zvoľte "PIC". Ak je na webovej stránke niekoľko farieb, môžete si ich všimnúť na stránke objednávky alebo nám môžete povedať, ktorý obrázok chcete e-mailom.
 5. Skôr ako vyberiete veľkosť šiat, prečítajte si našu veľkosťovú tabuľku a návod na meranie. Ak si nie ste istí, ktorá veľkosť vám vyhovuje, odporúčame vybrať si "vlastné" a potom vyplniť svoje skutočné merania, aby šaty boli pre vás najvhodnejšie.
 6. Všeobecne platí, že príslušenstvo šiat na obrázkoch nie je zahrnuté v cene šiat na stránke (ako spodnička, závoje, šály, čiapky, šatky, rukavice atď.), Všetko príslušenstvo sa predáva samostatne.
 7. V predvolenom nastavení sú dospelé šaty vstavané do podprsenky, dievčenské šaty nemajú vstavanú podprsenku. Ak máte akékoľvek špeciálne požiadavky, oznámte nám to vopred.
 8. Ak je to prvýkrát, kedy si zakúpite šaty na našich webových stránkach, alebo máte akékoľvek otázky, kontaktujte nás vopred, my sa budeme snažiť ponúknuť podrobnejšie informácie alebo navštívte naše centrum pomoci.

Podrobnosti Obrázkov

Svadobné Veil vonkajšia čipka tkanina biela s hrebeň veľkosť môže byť prispôsobená

Profesionálna a seriózna práca

 • Jemné materiály
  Vždy vyberáme vysokokvalitné textílie na šitie každého šiat. Naši šatníci používajú sofistikované zručnosti, aby vaše šaty s žiarivými farbami, bohatými textúrami a lesklými.

 • Šumivé lišty
  Mnohé z našich šiat majú na rukávoch alebo v páse perlový vzhľad. Profesionálni šľachtici trávia hodiny šikovne šitím na korálkach a perlách, aby dokonalé pre vás elegantný a klasický dizajn.

 • Vynikajúca vyšívanie
  Vyšívanie reinvestujte šaty s jemným a luxusným vzhľadom, je to špeciálna dekorácia, ktorú nemožno nahradiť strojom. Vyšívanie vyžaduje vynikajúcu technológiu a presnú víziu, naši profesionálni krajčíri budú vyšívať nádherný vzor šiat.

 • Ručné skladanie
  Ručné rozčesávanie dizajn nie je len dekorácia pre vaše šaty, môže to pomôcť vytvoriť postavu-lichotivú siluetu. Naši krajčíri robia ruch ručne, aby vytvorili pre vás dokonalý tvar šiat.

 • Delikátny prístroj
  Ručný nástavec je úžasný detail, aby šaty boli atraktívnejšie. Unikátny dizajn šiat a jemný ručný nástavec vám predstaví perfektné šaty.

 • Rýchle a bezpečné doručenie
  Spolupracujeme s medzinárodne dôveryhodnými poskytovateľmi logistických služieb, ako sú DHL, UPS a FedEX, aby sme zabezpečili dodávku bezpečne a rýchlo.

Hodnotenie používateľov

Priemerné hodnotenie: ( 5 )

 • Podľa Thodore Collins
  10 / 11 / 2021
 • Za tú cenu absolútne KRÁSNE! Prišiel práve na svadbu a nevesta sa potešila. Expresná doprava stála za to kvôli časovej tiesni .... ale bál som sa, že to nevyjde. Veľmi jemný kvalitný závojový tyl s čisto strihaným okrajom. Môžete ozdobiť, ako chcete, alebo nechať tak, ako je. Jednoduché hrebeňové kovanie, ktoré sa dá ľahko ozdobiť.

 • Bola táto recenzia užitočná? (0) | (0)

 • Podľa Theresa Nelson
  10 / 06 / 2021
 • TAKÝTO Nádherný a jednoduchý/klasický závoj. Rovnaké rezané hrany ako v obchodoch, takže VYHRAJTE, keď to stojí

 • Bola táto recenzia užitočná? (0) | (0)

 • Podľa Vincent Collins
  08 / 06 / 2021
 • Závoj je celkom jednoduchý, ale zachováva si štýl, prichádza s hrebeňom, musíte vedieť, ako ho poskladať. Veľmi dobre.

 • Bola táto recenzia užitočná? (0) | (0)

Otázky a odpovede

Informácie o spoločnosti
O nás
Kontaktuj nás
Podmienky používania
Zásady ochrany osobných údajov
Ohlasy
Ako objednať
Ako objednať
Sledovanie objednávky
Meracia príručka
Príručka pre štýl a štýl
Základy starostlivosti o šaty
Platba a doručenie
Spôsob platby
spôsob dopravy
Miesta, do ktorých odovzdame
Odhadovaný čas doručenia
Zákaznícky servis
Politika výmeny
Politika vrátenia platby
Späť Sprievodca aplikáciou
Centrum pomoci